Conexpro Hybridny solarny menic WFT-10212-H60 60A MPPT pre 12V bateria 1000W cisty sinus
Zoradiť výsledky:
Cena
Našli sme na Heureka.sk
Nájdených 2 záznamov (zobrazujem 1 až 2)
Cena vrátane DPH
Conexpro WFT-10212-H60 60A MPPT, pre 12V batéria, 1000W čistý sinus
Pokročilý napájací zdroj poskytuje stabilné a efektívne napájanie pre domácnosti, kancelárie aj priemyselné inštalácie. Je plne kompatibilný s LiFePO4, gélovými a olovenými batériami (12 V). Zaisťuje inteligentné riadenie nabíjania batérií a AC výstupu. Využíva energiu zo solárnych panelov alebo vst...
Obchod overený zákazníkmi
5503 recenzií
8 455 Sk
Penta SK s.r.o.
Hybridný solárny menič Conexpro WFT-10212-H60 60A MPPT, pre 12V batéria, 1000W čistý sinus
Hybridný solárny menič s výkonom 1 000 W, vstavaný MPPT regulátor, podpora LiFePO4, gélových a olovených batérií, komunikačný port RS485, rozširujúci slot pre Wi-Fi/GPRS.